Aktualności

Pierwszy wyprodukowany agregat Toshiba SMMSu!

20 stycznia 2021

Wyprodukowana została pierwsza sztuka całkowicie przeprojektowanego, zbudowanego od podstaw, innowacyjnego systeu SMMS-u z etykietą o najwyższej klasie efektywności, w pełni kompatybilny i adaptacyjny, a jednocześnie elastyczny i prosty w instalacji z całoroczną kontrolą komfortu.

Niezależnie od inwestycji – biurowiec, hotel, budynek usługowo-handlowy, klinika medyczna, szpital czy fabryka – Toshiba SMMS-u zapewnia szereg korzyści projektantom, instalatorom, właścicielom i użytkownikom. Wśród wielu wprowadzonych technologii znajduje się wyjątkowa trój-rotacyjna sprężarka zapewniająca niezrównaną wydajność, kompaktowa obudowa czy zupełnie nowy protokół komunikacji o dużo większej przepustowości danych.

Dostępny w Europie od marca 2021 roku nowy system VRF – SMMS-u od Toshiba to kompleksowe rozwiązanie dla ogrzewania / chłodzenia, które przyniesie korzyści wszystkim zainteresowanym stronom. Począwszy od pierwszego systemu VRF wprowadzonego na rynek w 1986 roku, firma Toshiba oferują wiodącą w swojej kasie jakość i niezawodność rozwiązań.

Obecnie niezrównana siódma generacja o nazwie SMMS-u zapewnia najwyższą wydajność, zdolność adaptacji i kompatybilności oraz użyteczności, budując swój produkt jako niezawodne i solidne rozwiązanie VRF.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemu SMMS-u, śledź nas na:

•          YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYJzE_Rd2Ms_EBwNDTfi-lw

•          Facebook: https://www.facebook.com/toshibaklimatyzacjapolska

•          Instagram: https://www.instagram.com/toshiba.klimatyzacja/

•          LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/toshiba-hvac-polska/

•          WWW: https://toshiba-hvac.pl/