Aktualności

Klimatyzator TOSHIBA DAISEIKAI 10. Bezkonkurencyjny.

7 czerwca 2024

DAISEIKAI 10 – nowość od Toshiba Air Conditioning – klimatyzator, który wspomaga zrównoważony rozwój i wprowadza naturalną estetykę w europejskich domach

Toshiba Air Conditioning przedstawia DAISEIKAI™ 10, wprowadzając nowe standardy zrównoważonego rozwoju, unikatowego wzornictwa i najwyższej klasy wydajności w zakresie domowego komfortu w całej Europie. Toshiba Air Conditioning jest częścią korporacji Carrier Global Corporation (NYSE: CARR), światowego lidera w dziedzinie inteligentnych rozwiązaniach klimatyzacyjnych i energetycznych.

Pierwotnie dostępny jedynie w krajach nordyckich, Toshiba Air Conditioning wprowadza dziesiątą już wersję kultowego modelu DAISEIKAI, dostosowaną do zróżnicowanych warunków klimatycznych panujących w całej Europie.

Nowa estetyka DAISEIKAI wynika z jej koncepcji materiałowej – „Powrót do Natury”. Naturalnie wyglądający przedni panel wykonany z drewna pochodzącego z lasów oznaczonych certyfikatem PEFC  (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes – Program Zatwierdzenia Systemów Certyfikacji Leśnej) sprawia, że produkt ten jest wyjątkowy na rynku klimatyzacji i pomp ciepła powietrze-powietrze.

Listwy przedniego panelu wykonane z naturalnego drewna o własnym usłojeniu, fakturze i kolorze nadają urządzeniom DAISEIKAI 10 niepowtarzalny charakter. To doskonałe wypełnienie ciepłych i przytulnych wnętrz. Dla osób ceniących klasykę – linia Daiseikai 10 została poszerzona o model z klasycznym białym, matowym panelem. Należy podkreślić, że 43% plastikowych komponentów użytych do produkcji klimatyzatorów DAISEIKAI 10, pochodzi z recyklingu.

Oprócz swojego najlepszego w klasie oznaczenia energetycznego A+++ w chłodzeniu i ogrzewaniu oraz cichej pracy jednostki wewnętrznej, DAISEIKAI 10 posiada kilka inteligentnych funkcji podnoszących standard życia użytkowników. Są to różne rozwiązania sterowania, obejmujące luksusowy pilot zdalnego sterowania, aplikację Wi-Fi z rozbudowaną funkcjonalnością obsługi stref przebywania (wykorzystując wbudowany w modelu DSK10 czujnik ruchu) oraz sterowanie głosowe za pomśrednictwem asystentów Google Home czy Amazon Alexa. Zawansowane systemy oczyszczania, jak jonizator plazmowy, filtrem Ultra-Pure klasy PM2.5 oraz system samooczyszczenia wymiennika z powłoką Magic Coil.

Toshiba DAISEIKAI 10 to idealny wybór dla świadomych ekologicznie właścicieli domów, apartamentów czy mieszkań, którzy chcą przyczynić się do ochrony planety dla przyszłych pokoleń. Aby uzyskać więcej informacji odnośnie oferty Toshiba - odwiedź stronę www.toshiba-hvac.pl/partnerzy

 

 

Oddziałem handlowym Toshiba Air Conditioning w Polsce jest firma Beijer Ref Polska Sp. z o.o., która jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu TOSHIBA-HVAC. Toshiba Air Conditioning jest częścią Carrier Global Corporation, światowego lidera w dziedzinie inteligentnych rozwiązań klimatycznych i energetycznych, które mają znaczenie dla ludzi i naszej planety dla przyszłych pokoleń.

W ofercie firmy znajdują się zarówno systemy klimatyzacji mieszkaniowej, pracujące jako pompy ciepła powietrze-powietrze, typu Split / Multi-split, systemy komercyjne typu Split / Symultaniczne, rekuperatory VN oraz rozbudowane centralne systemy klimatyzacji VRF. Portfolio firmy to również pompy ciepła powietrze-woda, pompy termodynamiczne do produkcji ciepłej wody użytkowej oraz zaawansowane systemy sterowania i kontroli, w tym moduły BMS. Szeroka oferta marki Toshiba pozwala na dopasowanie się do oczekiwań klienta i spełnienia najbardziej wymagających potrzeb. Więcej informacji odnośnie dystrybucji znajduje się na stronie www.toshiba-hvac.pl.

 

TOSHIBA-HVAC

Beijer Ref Polska Sp. z o.o.

Sękocin Nowy, Al. Krakowska 22

05-090 Raszyn

Kontakt handlowy:

kontakt@toshiba-hvac.pl

www.toshiba-hvac.pl